Неділя, 23 Червня, 2024

Попередження дорожньої служби: водії, погода погіршується! Будьте уважні на дорогах

Найближчі дні на Чернігівщині очікуються істотні коливання температури від мінусової до плюсової. Тому служба автомобільних доріг області переходить на цілодобовий режим роботи і радить водіям бути уважними, пише “chernigiv-future.com.ua“.

Так, 20 листопада вдень очікується мокрий сніг з дощем. Можливо налипання мокрого снігу, місцями ожеледь. Вночі та вранці туман. Температура вдень + 1-3, вночі -1-3 градуси.

Про що потрібно пам’ятати водіям?

В першу чергу власникам автотранспорту слід подбати про “перевзування” машин, перехід з літнього “гуми” на зимову і зміну стилю водіння.

Дорожники попереджають, що пік ДТП від ожеледиці припадає на перші дні негоди, коли більшість водіїв ще психологічно не налаштувалася на екстремальні умови. Зимовий стиль водіння — це мокра, слизька дорога, тому обережність понад усе!

Дорожня служба нагадує: головне правило для водія взимку — не спішити і тримати дистанцію. Пам’ятайте про круті повороти і значно довший гальмівний шлях. Уникайте різких маневрів і непотрібних обгонів.

При цьому окрему увагу рекомендується приділяти аварійним ділянкам дороги з крутими підйомами та спусками.

Дорожня служба приводить список небезпечних ділянок.

Вантажний транспорт на цих ділянках може рухатися тільки з використанням ланцюгів. Рух вантажівок з причепами або напівпричепами тут заборонено.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.