Понеділок, 20 Травня, 2024

Пільги в громадському транспорті в години пік тимчасово обмежать

Чернігів вже третій тиждень перебуває у червоній карантинній зоні, проте громадський транспорт в місті продовжує працювати. Водіям дозволено брати пасажирів лише на сидячі місця, пише “chernigiv-future.com.ua“.

Для того, щоб працюючі містяни та учні могли своєчасно дістатися робочих місць та шкіл у часи пік, перевезення пільгових категорій громадян обмежать. Тобто, перевозити усіх будуть за повним тарифом, повідомляють у пресслужбі міськради. 

Рішення вступає в силу 29 жовтня, його прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на розширеній нараді в міськраді 27 жовтня. Обмеження діятимуть у робочі дні з 06.00 до 09.00 та з 16.00 до 19.00 (до закінчення розпочатих рейсів). Голова комісії Андрій Черненко звернувся до мешканців Чернігова із проханням по можливості обмежити користування громадським транспортом, особливо в години пік. 

Очільник управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради Олександр Рижий наголосив, що зараз спостерігається високий рівень захворювань на коронавірус серед водіїв, тож на рейси виходить менше транспорту, ніж зазвичай і можливості додати машини поки немає.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.