Субота, 20 Квітня, 2024

У Чернігові продовжується ремонт приміщення для велотренувань

Навесні 2021 року було організовано капітальний ремонт місцевого спортивного об’єкту, розташованого за адресою вул. Шевченка 53, який зараз плавно підходить до завершального етапу. Саме тут у підвалі чотириповерхового будинку працює відділення велоспорту ДЮСШ “Україна”, в якому вже понад 15 років регулярно проводяться тренування з велоспорту. Тому незабаром молоді спортсмени отримають у користування нове приміщення з покращеними умовами та сучасним обладнанням. Далі на chernigiv-future.

Загальне фінансування проекту становить 2.5 мільйони гривень. Ці засоби використовуються не тільки для ремонту приміщення, але і для купівлі сучасного спортивного обладнання для велоспорту: тренажерів, велостанків тощо. Уся матеріально-технічна база має бути оновлена  вже після закінчення ремонту. До кінця цього року працівники планують повністю завершити ремонт – на даний момент зроблено 80% усієї роботи.

Начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Андрій Дериземля стверджує, що цей ремонт передбачає облаштування спортивного об’єкта з нуля, включаючи системи опалення та вентиляції, яких в цьому закладі раніше не було. А крім нового спортивного знаряддя в ньому також з’являться сучасні душові кабіни, вбиральні та роздягальні.

Зараз тут тренуються понад 60 спортсменів під керівництвом 6 тренерів. Раніше у ньому тренувався чемпіон України та Європи Андрій Пономар (який також прославився участю у велогонці Giro d’Italia) та багато інших відомих спортсменів, які зараз прославляють своє місто та країну.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.