Вівторок, 16 Липня, 2024

Влада в Чернігові вирішила, як буде працювати транспорт у поминальний тиждень

На початок квітня 2021 р. епідеміологічна ситуація в Чернігівській області та по Україні в цілому продовжує стрімко погіршуватися. Попри те, що локальні локдауни ввели в багатьох регіонах, коронавірус щодня забирає сотні життів, а кількість тих, що заразилися обчислюється десятками тисяч на добу, пише chernigiv-future.com.ua.

Тож не дивно, що в цій ситуації влада намагається всіма способами обмежити скупчення людей, адже лікарні й так переповнені. І особливу тривогу у чиновників в даній ситуації викликають прийдешні великодні свята, які в Україні відзначаються багатолюдними богослужіннями та масовим відвідуванням кладовищ у поминальний тиждень.

Як місту пережити великодні свята?

1 квітня виконавчий комітет Чернігівської міськради розглянув це питання і прийняв важливе рішення.

У поминальні дні, починаючи з 3 травня, для перевезення жителів міста до місць поховання рідних і близьких буде виділено додатковий транспорт.

Головна мета цих заходів — уникнути великих скупчень людей і відповідно нового сплеску захворювання

Керівник управління транспорту в міськраді Олександр Рудий заявив, що в цьому році додаткові транспортні засоби в напрямку кладовища будуть їздити довше, ніж в минулому.

Так, перший маршрут стартує вже 3 травня, а з 9 по 16 травня включно буде запущено ще 6 маршрутів. Загалом же, в такому режимі, до зупинки “Яцево” транспорт курсуватиме — 2 тижні. Номери маршрутів і графік будуть опубліковані пізніше. 

І як підсумок – Чернігівська міськрада закликала городян проявити свідомість і планувати свої поїздки заздалегідь, щоб не створювати зайвий ажіотаж і стовпотворіння в громадському транспорті.

До відома, у минулому році, в святкові дні, міський транспорт працював в спецрежим: з 6 до 9 ранку та з 16.00 до 19.00 вечора, а їздити на автобусах і тролейбусах могли тільки власники спецперепусток. При цьому пільги на безплатний проїзд скасували, заповненість транспорту допускалася до 50%, а всередину пасажирів пускали тільки при наявності санітарних масок.

Станом на 2 квітня 2021 року в Україні зафіксовано новий “антирекорд” за кількістю тих, що заразилися COVID-19. Так, за останню добу в країні було виявлено 19 тис. 893 інфікованих коронавірусом, померло — 433 ос., 10 тис. 287 ос. одужало.

За цей же час в Чернігівській області заразилося — 583 ос. померло 9, було зроблено 260 щеплень.

Всього по країні на цей момент щеплено 267 тис. 833 чол. За останню добу вакцинувалося 19 тис. 97 ос.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.