П’ятниця, 1 Липня, 2022

Влада в Чернігові вирішила, як буде працювати транспорт у поминальний тиждень

На початок квітня 2021 р. епідеміологічна ситуація в Чернігівській області та по Україні в цілому продовжує стрімко погіршуватися. Попри те, що локальні локдауни ввели в багатьох регіонах, коронавірус щодня забирає сотні життів, а кількість тих, що заразилися обчислюється десятками тисяч на добу, пише chernigiv-future.com.ua.

Тож не дивно, що в цій ситуації влада намагається всіма способами обмежити скупчення людей, адже лікарні й так переповнені. І особливу тривогу у чиновників в даній ситуації викликають прийдешні великодні свята, які в Україні відзначаються багатолюдними богослужіннями та масовим відвідуванням кладовищ у поминальний тиждень.

Як місту пережити великодні свята?

1 квітня виконавчий комітет Чернігівської міськради розглянув це питання і прийняв важливе рішення.

У поминальні дні, починаючи з 3 травня, для перевезення жителів міста до місць поховання рідних і близьких буде виділено додатковий транспорт.

Головна мета цих заходів — уникнути великих скупчень людей і відповідно нового сплеску захворювання

Керівник управління транспорту в міськраді Олександр Рудий заявив, що в цьому році додаткові транспортні засоби в напрямку кладовища будуть їздити довше, ніж в минулому.

Так, перший маршрут стартує вже 3 травня, а з 9 по 16 травня включно буде запущено ще 6 маршрутів. Загалом же, в такому режимі, до зупинки “Яцево” транспорт курсуватиме — 2 тижні. Номери маршрутів і графік будуть опубліковані пізніше. 

І як підсумок – Чернігівська міськрада закликала городян проявити свідомість і планувати свої поїздки заздалегідь, щоб не створювати зайвий ажіотаж і стовпотворіння в громадському транспорті.

До відома, у минулому році, в святкові дні, міський транспорт працював в спецрежим: з 6 до 9 ранку та з 16.00 до 19.00 вечора, а їздити на автобусах і тролейбусах могли тільки власники спецперепусток. При цьому пільги на безплатний проїзд скасували, заповненість транспорту допускалася до 50%, а всередину пасажирів пускали тільки при наявності санітарних масок.

Станом на 2 квітня 2021 року в Україні зафіксовано новий “антирекорд” за кількістю тих, що заразилися COVID-19. Так, за останню добу в країні було виявлено 19 тис. 893 інфікованих коронавірусом, померло — 433 ос., 10 тис. 287 ос. одужало.

За цей же час в Чернігівській області заразилося — 583 ос. померло 9, було зроблено 260 щеплень.

Всього по країні на цей момент щеплено 267 тис. 833 чол. За останню добу вакцинувалося 19 тис. 97 ос.

Latest Posts