Понеділок, 20 Травня, 2024

Локації для двох нових огороджених майданчиків для вигулу собак в Чернігові вже визначені

З кінця серпня в Чернігові тривало онлайн голосування щодо визначення двох локацій, за якими вже наступного, 2021 року будуть облаштовані спеціалізовані огороджені майданчики для вигулу собак. 6 жовтня управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради оприлюднило результати голосування, розповідає “chernigiv-future.com.ua“.

Для голосування управлінням ЖКГ були запропоновані сім ділянок в різних частинах міста, а саме:

  1. Мікррайон ЗАЗ (біля заправки ОККО), на виїзді з міста.
  2. Мікрорайон Масани, зелена зона між вул. Незалежності та вул. Елеваторною за територією Католицького Храму.
  3. Березовий гай по вул. Кільцева по дорозі до м-ну «Епіцентр».
  4. Центр міста, в кінці бульвару по проспекту Миру, біля площі Дружби народів (біля перехрестя просп. Миру та вул. С. Русової).
  5. Перехрестя вулиць Київська  та Гонча, з боку багатоповерхової житлової забудови.
  6. Мікрорайон Шерстянка, зелена зона біля виходу з підземного переходу від вул. Івана Мазепи (земельна ділянка межує із смугою відведення залізничної колії).
  7. Мар’їн гай, з боку річки Стрижень, на ділянці вільній від дитячих та спортивних майданчиків та поза прибережною смугою.

За результатами голосування, в якому загалом взяли участь 1414 осіб, обрали дві найбільш популярні локації. За ділянку під номером 4 в центрі міста проголосували 558 учасників, ділянці номер 7 на території Мар’їного гаю віддали голоси 523 респонденти. Під час голосування кожен учасник міг обрати лише дві локації з семи.

Тепер обидві ділянки-переможниці ретельно обстежать представники профільних служб, визначать, чи дотримані на них будівельні та санітарні норми. Після вивчення експертами будуть визначені конкретні місця розташування кожного майданчику.

Варто зазначити, що проблема безпечного вигулу домашніх улюбленців на території міста підіймалася вже неодноразово. В управлінні ЖКГ зазначають, що ці два майданчики стануть лише першими, експериментальними і, якщо ідея матиме схвальний відгук серед містян, надалі аналогічні ділянки будуть облаштовані і в інших районах Чернігова. 

Заплановані для будівництва майданчики для вільного вигулу собак матимуть огорожу, їх облаштують спеціальними тренувальними снарядами для тварин, лавами, урнами. В майбутньому можливе удосконалення наповнення подібних ділянок. Окремо зазначається, що наявні зелені насадження на території обраних локацій зноситися не будуть.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.