Понеділок, 20 Травня, 2024

Попереджень більше не буде. Мерія збирається купити евакуатор, для припаркованих з порушенням правил авто

Чернігів — порівняно невелике місто,  незнайоме з проблемами “мільйонників”. Особливо тих, що стосуються руху автотранспорту. Багатокілометрові пробки на дорогах — це, на щастя, не про нас. Однак є у Чернігові те, що об’єднує його з вітчизняними “мегаполісами”. Це автомобілі, припарковані де попало, які заважають всім, а особливо комунальникам, що прибирають сніг, пише “chernigiv-future.com.ua“.

При цьому великі міста, на відміну від Чернігова, ефективно розбираються з “королями парковок” за допомогою евакуаторів, але у нас евакуаторів немає.

Що робити з такими автомобілями, вирішували в мерії. Розповідаємо, до чого в підсумку прийшли чиновники.

Так вже було?

Слід сказати, що розмова на цю тему в мерії не перша, але можливо остання. Ще на початку 2018 р. Атрошенко погрожував придбати евакуатор для “автохамів”. Це сталося, після того, як взимку, хтось припаркував авто на вулиці Магістратській, навпроти міськради. Тоді прибиральна техніка була змушена об’їжджати покинуту машину.

Із помсти комунальники насипали навколо автомобіля, що стояв посеред вулиці, купи снігу, щоб водій не міг вибратися із замету. Однак евакуатор тоді так і не купили, все закінчилося “останнім” попередженням мера водіям.

Проблему назріла, проблему треба вирішувати

Про те, що питання з безладним паркуванням особистого автотранспорту вимагає рішення, мера поінформував начальник комунального підприємства АТП-2528 Руслан Волок. Він повідомив, що комунальники не можуть прибирати вулиці через те, що автомобілі стоять то тут, то там. За його словами, робочим годинами доводиться ловити момент, коли таке авто вирішить від’їхати. І це, м’яко кажучи, не зручно.

Атрошенко погодився, що така проблема є, але попросив економічно обгрунтувати необхідність покупки евакуатора, оскільки, за його словами, таких машин в місті 2-3 десятки. “Чи є дійсно в цьому потреба”? – запитав мер. “Якщо так, ми можемо розглянути це питання”, – зазначив Володимир Атрошенко.

А до тих пір, поки питання з евакуатором буде вирішуватися, міський голова попросив поліцію більш “уважно” придивлятися до автомобілів, припаркованих з порушеннями всіх правил дорожнього руху.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.