Субота, 20 Квітня, 2024

Реалізація програми EMERGENCY на Чернігівщині

В рамках програми EMERGENCY, що є частиною Програми Президента України “Велике будівництво”, в дев’яти опорних лікарнях Чернігівської області мають осучаснити приймальні відділення відповідно до визначених стандартів, пише “chernigiv-future.com.ua“.

Усі приміщення оформлять в єдиному дизайні, передбачена зручна навігація для пацієнтів та медперсоналу, крім того, їх обладнають сучасним діагностично-лікувальним обладнанням та апаратурою. Після оновлення в приймальних відділеннях зможуть швидше надавати першу допомогу хворим та буде більше шансів врятувати їхнє життя. У приміщеннях облаштують серцево-легеневу реанімацію на два ліжка, всі потрібні препарати та обладнання для надання невідкладної допомоги спеціалісти матимуть під рукою. Також тут працюватимуть ендоскопічний, гінекологічний та дитячий кабінети, облаштують інфекційний бокс.

На сайті Чернігівської обласної державної адміністрації повідомляють, що по восьми об’єктах вже укладені договори підряду на проведення будівельних робіт чи реконструкції приймальних відділень. Роботи по них вже ведуться. У Бобровицькій центральній районній лікарні очікують на рішення АМКУ.

По різних лікарнях роботи знаходяться на різних етапах виконання. Так, станом на 23.10 оновлення приймальних відділень Чернігівської міської лікарні №2 та Козелецької районної лікарні завершене вже на 62%. У районній лікарні Новгород-Сіверська зроблено понад 80% запланованих робіт, а в Прилуцькій центральній міськлікарні – 72%. У Чернігівській обласній лікарні модернізація завершена на 55%, в той час як у Ніжинській міськлікарні проведені 40% робіт, а у Бахмацькій районній – 18%. По Корюківській лікарні договір з підрядною організацією укладений лише 20 жовтня, тож тут лише приступили до виконання робіт.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.