Субота, 18 Травня, 2024

Що таке біткоїн простими словами?

Практично кожен чернігівець чув про одну з найпопулярніших сучасних криптовалют – біткоїн. Проте мало хто знає особливості цієї віртуальної валюти та як нею користуватися. Рекомендуємо ознайомитися з біткоїном детальніше та дізнатися, що таке біткоїн можна ним розпоряджатися.

Детальніше про біткоїн

Біткоїн – це унікальна світова валюта, яка не має купюр. Вона повністю базується на криптографічних методах, тому її неможливо побачити чи потримати в руках. Особливістю біткоїна є те, що вона не належить до жодних банків чи інших фінансових установ. Вона не має єдиного адміністратора та навіть засновник біткоїна є анонімним.

Проте, незважаючи на те, що біткоїн – це віртуальна валюта, вона повністю захищена від зламування за допомогою спеціально розроблених шифрувальних способів. Але біткоїн відкриває низку можливостей користувачам: криптовалютою можна розраховуватись, обмінювати на іншу валюту та здійснювати безліч інших процесів, пов‘язаних із фінансами.

Переваги біткоїна 

Біткоїн у порівнянні з іншими валютами має низку переваг, з якими необхідно ознайомитися кожному, хто хоче опанувати особливості цієї одиниці. 

  •  Біткоїн не можливо підробити, викрасти, усі операції є відкрити та доступними, ви легко можете слідкувати за ними.
  •  Біткоїн не має централізованої підтримки. 
  •  Усі транзакції біткоїна відбуваються без посередників та мають низьку комісію. Під час здійснення операцій з біткоїном, уся інформація зберігається та є доступною для всіх користувачів, проте мережа не фіксує імен, а лише код валюти.
  •  Усі біткоїни зберігаються в так званих блокчейнах, які також є децентралізованими.
  •  Купити біткоїн та будь-яку іншу криптовалюту може будь-хто.
  •  Курс біткоїна не залежить від матеріальних ресурсів, а від зацікавлення та попитом серед користувачів.

Саме тому біткоїн став таким популярним не лише на території України, але й по всьому світу.

Як можна заробляти на криптовалюті?

Із стрімким розвитком криптовалюти з’явилися і способи, які дозволяють заробляли на них. Зокрема торгівля біткоїном є надзвичайно популярним явищем у цілому світі. Проте цей процес є доволі складним та непростим, тому, щоб почати стабільно заробляти на цьому, необхідно добре оволодіти потрібними знаннями та техніками.

Безліч спеціалістів рекомендують початківцям спробувати альтернативу криптотрейдингу – валютний ринок Форекс, який значно легше та швидше можна освоїти. За допомогою Форекс ви не лише опануєте необхідні навики та знання, які є необхідними для криптотрейдингу, але й спробуєте власні можливості на спеціальних рахунках брокерів. 

Знайти брокерів, дізнатися всю детальну інформацію про Форекс та біткоїн, прогнози та аналізи криптовалюти, обмінюватись досвідом та порадами ви можете на онлайн-сервісі МОФТ.

За допомогою МОФТ ви легко та швидко опануєте особливості криптовалюти та його трейдингу, а також зможете заробляти на цьому.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.