Субота, 20 Квітня, 2024

З 5 квітня Чернігів підсилює карантин і вводить спецперепустки на громадський транспорт

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Чернігові та області, в місті з 5 квітня вводяться додаткові карантинні обмеження. Про це повідомила пресслужба Чернігівської міськради. Далі на chernigiv-future.

Розповідаємо, що потрапило під заборону та як буде жити місто з понеділка.

Як працюватимуть школи та громадський транспорт?

 З 5 квітня 00 годин у Чернігові закриваються всі освітні установи, крім дитячих садків, також заборонено відвідування кладовищ у вихідні дні, а заклади, які продають каву та інші напої, можуть працювати тільки на винос.

Переходить в спеціальний режим роботи й громадський транспорт. Згідно з інформацією пресслужби міськради, в неділю та суботу автобуси та тролейбуси їздитимуть з 6.00 до 10.00 ранку та з 16.00 до 20.00 вечора.

Згідно з розпорядженням мерії, користуватися громадським транспортом можна буде тільки при наявності спецперепустки. Кількість пасажирів у транспортному засобі не повинна перевищувати кількість сидячих місць.

Посвідчення на проїзд громадянам, що працюють, видаватимуть в міськраді за заявками підприємств і організацій щодня, включаючи вихідні. Документи на проїзд за 2020 рік також вважаються дійсними.

Скільки триватиме карантин у Чернігові наразі  невідомо.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.