Понеділок, 20 Травня, 2024

ЧТУ поповниться п’ятьма новими тролейбусами

До кінця поточного року у транспортному парку КП “Чернігівське тролейбусне управління” з’являться 5 нових тролейбусів. Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради. Далі на chernigiv-future.

Руслан Ємець, директор комунального підприємства, зазначив, що ще 28 вересня ЧТУ підписало договір із ТОВ “Еталон Лізинг”, за яким протягом місяця останні мають поставити п’ять нових тролейбусів. Обов’язковою складовою їхнього приймання є обкатка, ретельне оглядання та тестування. На сьогодні перевірені вже три машини, причому до двох з них у тролейбусників виникли нарікання – виробник має усунути недоліки найближчим часом. 

Керівник КП “ЧТУ” наголосив, що цього року закупівля нових тролейбусів затягнулася через складнощі із процедурою: оголошені тендери не відбувались через недостатню кількість учасників, тому довелось застосовувати переговорну процедуру. Рішення придбати саме цю техніку зумовили доступна ціна та бажання підтримати місцевого виробника. До того ж розташування виробника в Чернігові спрощує технічне обслуговування тролейбусів.

Нова техніка закуповується за кошти міського бюджету – цього разу на це виділили 23.95 млн грн. За останні п’ять років у транспортному парку ЧТУ з’явились вже 32 нові тролейбуси. Загалом же він складається з 97 одиниць, з яких лише 80 знаходяться у робочому стані. Вартість одного низькопідлогового тролейбусу Еталон Т12110 виробництва ТОВ «Базтехсервіс» становить 4,79 млн грн. Вони розраховані на 105 осіб, мають 31 сидяче місце. Серед інших технічних особливостей – автономний хід на 1 км, можливість відеонагляду за салоном завдяки двом камерам, відеореєстратор, кондиціонер в кабіні водія, пандус та спеціальне місце для візка. На відміну від аналогічних тролейбусів, закуплених у 2018 році, нові машини не обладнані Wi-Fi-роутерами. Повідомляє nashigroshi.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.