Ходунки для інвалідів стають все більш і більш затребуваними як допоміжний засіб у повсякденному житті і в даний час є природною частиною повсякденного життя багатьох людей похилого віку.
Мобільні засоби ходунки ролатори пересування постійно розвиваються. На сьогоднішній день існує безліч різних моделей із різних матеріалів та з індивідуальними властивостями. Ролатор для літніх людей – це не тільки засіб пересування, але й сидіння, засіб для покупок і часто символ статусу. З таким автомобілем ви можете безпечно проходити повсякденне життя і звести до мінімуму ризик падіння. Ви можете розширити свій радіус дії та полегшити собі повсякденне життя. Магазин Med-magazin.ua пропонує ходунки для інвалідів та пенсіонерів. У вас завжди напоготові зручне сидіння, а в багатьох моделях – додаткова спинка. Дізнатися яка ціна ходунків можна на сайті магазину.
Розрізняють:
- Домашні ходунки.
- Вуличні.
На що звернути увагу при купівлі ролятора?
У той же час є безліч різних мобільних допоміжних засобів для ходьби з дуже різними властивостями і цілями. Коли ви купуєте свій перший ролатор, не завжди легко знайти потрібну модель. Перед тим, як вибрати конкретний апарат, завжди слід враховувати деякі міркування про користувача та плановане місце використання. У будь-якому випадку ця рухлива опора має бути відрегульована таким чином, щоб висота захоплення була оптимальною для користувача. Це той випадок, коли ручки для штовхання знаходяться на рівні зап’ясть користувача.
Що потрібно враховувати під час використання роллатора?
Щоб роллатор після покупки став не джерелом небезпеки, а реальною підмогою, є кілька моментів, які слід враховувати під час його використання. Крім правильного регулювання висоти рукоятки, як уже було сказано, надзвичайно важливе справне гальмо. Гальма мобільного помічника наводяться на дію тросами Боудена. Ролери для інвалідів можуть незначно відрізнятися за довжиною залежно від віку та температури зовнішнього повітря. Щоб компенсувати це і забезпечити оптимальну роботу гальм, у ролаторів завжди є можливість регулювання гальм. Зазвичай це робиться безпосередньо за допомогою гвинта на гальмівних ручках або безпосередньо на гальмі. Перед кожною поїздкою слід перевіряти, чи колеса можуть вільно обертатися і чи надійно гальма зупиняють колеса.
Перш ніж використовувати ходунки для відновлення в період реабілітації як сидіння, необхідно заблокувати обидва гальма, щоб уникнути ненавмисного відкочування ходунків. Для цього обидва гальмівні важелі опускаються до упору. У цьому положенні ви постійно вмикаєте та блокуєте задні колеса. Якщо не знаєте, де купити ходунки, зверніться до магазину.